MİSYONUMUZ

Kural Döküm Sanayi 1976 yılında Bursa Küçük balıklı semtinde kurulmuştur. Zamanla mevcut kullanım alanının yetmemesi nedeni ile Nilüfer Organize Sanayi Dökümcüler Sitesine taşınmıştır. Kural Döküm Sanayi, çağın gereklerine uygun olarak taşlama, kumlama, montaj, kalıplama ve ağaç işlerimde bünyesine katarak seri üretim ve sistematik çalışmayla gelecek vizyonu çizmektedir.

Kural Döküm Sanayi 2009 yılı içerisinde Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlayıp, 2009 yılı Kasım ayı itibariyle ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

 

Kural Döküm 2014 yılı içerisinde Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde CE Belgesini almıştır.

 

 

Kural Döküm Sanayi referansların ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle Makine Sanayi, Soba ve Isı Sanayi, Otomotiv Sanayi, Tarım Makineleri, Park-Bahçe Oturma Grupları, Dekoratif Çeşme ve Aksesuarlar, Yağmur Suyu Izgaraları, Rogar Kapaklan, Yol Kaldırım Babalan ve Kalorifer Kazan Izgaraları imalatı ile sektöründe edinmiş olduğu dürüst ve güvenilir firma özelliğini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

 

Kural Döküm Sanayi, konusunda donanımlı ve tecrübeli kadrosu ile, müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat, ürün kalitesi ve iş ahlakı ilkesini benimsemiş, bu yönde sektör misyonunu belirlemiştir.

 

Kural Döküm Sanayi, müşterilerine ve sanayi sektörüne hizmet vermekten gurur duyar. Ürün çeşidi katalogla sınırlı değildir. Sipariş pik ve alüminyum döküm olarak imal edilir.